خانه

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. کارخانه تور

گواهی
چین Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تجربه بسیار معروف در سنگهای کوان. آشپزخانه کوارتز خود را در سراسر آشپزخانه و حمام فراتر از انتظار من است، شگفت انگیز!

—— ادی م

شرکت بزرگ در مورد استفاده از Ikea یا انبار خانه بود. سپس به این شرکت مراجعه کردم و قیمت آنها ارزانتر بود، کیفیت 10 برابر بهتر بود.

—— براون ب

"تجربه با کوان سنگ واقعا پاداش داده شده است. نه تنها کیفیت عالی است، اما قیمت ها نیز بسیار عالی است.

—— الکساندر

اندازه گیری های بسیار دقیق و نتیجه زیبا ترین countertops و جزیره بود که من تا به حال داشته است. با تشکر بسیار به آنها.

—— النا

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  روح هنرمند

  تختخواب و صبحانه، تختخواب سفری، تختخواب سفری

  شما باید باهوش باشید، باید بدانید که تامین کنندگان آشپزخانه زیادی در چین وجود دارد. اما آیا می دانید که اکثر آنها کارگران غیر متخصص را استخدام می کنند تا هزینه های خود را بی رحمانه بکشند و باعث نابودی محصولات شوند.

  هنگامی که شما نیاز به جایگزینی countertops جدید بدون توجه به آشپزخانه و غرور، شما را در نظر گرفتن رنگ، اندازه، مواد و غیره. علاوه بر این، شمار کارخانه های کارگاهی. از آنجا که تجربه با صفحات سنگی سطح می تواند کمک به صرفه جویی در وقت و پول خود را.

  اجازه بدهید به شما بگویم دلیل.

  همانطور که بسیاری از ما متوجه شده اید که فرایندهای زیادی برای ساخت صفحات ضد آب ساخته شده اند . کارکنان غیرمتمرکز نقص های روی میز کار را نادیده می گیرند و همچنان ادامه می دهند. آنها پیش از این مشکلی را دیده اند و به همین علت آن ها را به جلو می اندازند، که باعث می شود مشکلات زیادی برای سطح countertops ایجاد شود. یک داستان برجسته از نقطه نظر من وجود دارد.

  یک روز، دوست من بابی به من گفت که یک مشکل بزرگ برای آشپزخانه آشپزخانه بود و امیدوار بود از ما کمک بگیرد. در هنگام ورود به خانه، ما یک بار این مشکل را پیدا کردیم. ضخامت برای countertop برای کل مورد مشابه نیست. بخش وسط بالاتر از هر دو طرف بود. بنابراین همه چیز روی آن تمایل داشت. او به طور مستقیم از یک کارخانه نزدیک سنگ جداگانه داشت. اما آنها مایل نبودند مسئولیت های خود را بر عهده بگیرند. بنابراین او برای کمک به من فرستاد.

  من با او به کارخانه سنگ طبیعی رفتم. و آنها به ما گفتند که آشپزخانه توسط یک کارگر جدید پردازش شده است و باید مسئولیت آن را بر عهده بگیرد. اما تازه کار نمی تواند مشکل را حل کند. او بر این باور بود که او ضخامت های جانبی را بررسی می کند، بنابراین او درست بود. در حالی که کارخانه از جبران خسارت اجتناب کرد. چیزهایی که به یک دایره بدی تبدیل شده اند. و هنوز مشکلات وجود داشت.

  در پایان طناب خود، در نهایت، از من خواست تا یک آشپزخانه برای سطوح جدید ایجاد کنم، حتی هزینه های کلی بالاتر از قبل بود، و چندین روز برای تولید و تحویل به طول انجامید. با بررسی اندازه و شکل شخصا، من از مهندس طراح برای ساختن نقاشی خواسته و دوباره آن را با بابی تایید کردم. 6 روز بعد او آیتم های ما را گرفت و جایگزین کرد.

  با پردازش صحیح می توان از این مشکل اجتناب کرد. اما به دلیل کمبود تجربه اتفاق افتاد. نه تنها هزینه های بالاتری را پرداخت کرد بلکه هزینه های زیادی را نیز متحمل شد.

  حکمت عملی فقط در مدرسه تجربه می شود. شاید شما بیشتر به کیف پول خود اعتماد داشته باشید. تماس با Quan Stone اکنون شما با آنچه که برای شما انجام می دهید شگفت زده خواهید شد. ما قول می دهیم که آشپزخانه و حمام خود را دوست داشته باشید، اما نه فقط آن را دوست دارید.

اطلاعات تماس
Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Mark Liu

تلفن: +8618106080325

فکس: 86-592-5256391

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)