خانه

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.

نمایه شرکت

XIAMEN QUAN STONE IMPORT & EXPORT CO.، LTD (QSTONE)، در آوریل 2006، با جهت گیری آن فقط برای بازارهای خارج از کشور آغاز شده است. تخصص ما در همه انواع گرانیت و سنگ مرمر مواد است که در بازسازی هتل، مشاغل آپارتمان و خانه های بهبود در ایالات متحده در دهه گذشته درگیر است. علاوه بر این، ما در شغل های تجاری و مسکونی با پانل های دیواری، پله ها و پله ها، پنجره ها، پنجره ها و روکش های رنگی، و غیره تجربه کرده ایم. همه آنها می توانند برای نصب به محض خارج شدن از بسته ها آماده شوند. ما جزئیات دقیقی را به چشم می بینیم.

منطقه ای که در آن قرار داریم، در منابع سنگ بسیار زیاد است که دسترسی آسان و آسان به تقریبا تمام سنگ های چینی از منازل بلوک محلی و معادن را داریم. تا کنون، ما 489 رنگ در آندزیت، بازالت، گرانیت، سنگ آهک، سنگ مرمر، انیکس، پورفیری، کوارتزیت، ماسه سنگ، تخته سنگ و سنگ تراورت داریم. اکثر آنها در وب سایت ما نمایش داده می شوند.

در طول دهه گذشته تعداد بیشتری از مواد سنگی وارداتی به منطقه ما معرفی شده است. شما می توانید تقریبا تمام سنگهای موجود در سراسر جهان را در خانه های بلوک ما پیدا کنید. بسیاری از آنها قبل از اینکه مجددا صادر شوند، به کاشی ها، اسلب ها، شمع ها، کاسه ها، غرق، و بسیاری دیگر از برش های اندازه گیری ساخته می شوند.

در اولین سالهای شروع ما، ما فقط محصولات برشده را برای واردکنندگان عرضه کردیم. اما با گذشت زمان، خدمات ما را گسترش دادیم تا مشاغل تجاری و مسکونی را شامل شود. همچنین، ما گستره محصولات produts ما را به شمول سنگ های ریخته گری، موزاییک های شیشه ای، موزاییک های فلزی و آهن زدایی ها گسترش داده ایم. همه این ها برای مشتریان ما بسیار مفید است.

گواهینامه CE SGS

برای بعضی از محصولات مانند آشپزخانه کوارتز آشپزخانه، حمام Vanity tops

درخواست نمونه:

ما نمونه را برای مشتریان بدون هزینه و بار در کانتینر خود ارائه می کنیم. برای مشتری جدید، هزینه پیک از نمونه شما توسط شما پرداخت می شود. اندازه رایج نمونه 150X150X10mm، 100X100X10mm است.

تضمین کیفیت:

بخش کنترل کیفیت ما برای پیاده سازی روش های کنترل کیفیت دقیق و علمی بسیار مناسب است. (از جمله تحمل ضخامت، رنگ متفاوت، تحمل زاویه و صورت به پایان رساندن). سوابق مربوطه به خوبی حفظ شده است، که توسط حسابرسان SGS تایید شده است.

ما می توانیم پیشنهاد سریع، قیمت رقابتی، کیفیت خوب، تحویل به موقع و خدمات عالی پس از فروش را تضمین کنیم. محصولات ما به اروپا، امریکا، شرق میانه صادر می شود.

ما قبل از حمل و نقل کیفیت خود را بررسی می کنیم یا شخص ثالث را ارزیابی می کنیم.

ما در بسته بندی و بسته بندی محصولات سنگی بارگیری

محصول اصلی

محصولات Constucction

کاشی های کف سنگ

کاشی گرانیتی و اسلب

کاشی های سنگ مرمر و اسلب

آشپزخانه، آشپزخانه بالا، غرور بالا

روکش فلزی تخته سنگ

سنگ فرهنگی

سنگ بنای بازالت / گرانیت، سنگ فرش

کاشی های کاشی و مشبک

گرانیت / سنگ مرمر / سینک اونکی، حوضه، وان

کاشی های سنگی / سنگ مرمر، مرز و الگوی

محوطه سازی / سنگ دکوراسیون

حکاکی، مجسمه سازی، وضعیت

ستون

مانت شومینه

سنگ قبر / بنای یادبود

خوش آمدید به بازدید و تحقیق قابلیت تولید و کیفیت در کارخانه ما. ما مشتاقانه منتظر هستیم که با همکاری با مشتریان خوب کار کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 2006. 12 ژوئیه، شرکت ما با یک کارگاه کوچک در مورد 3 نفر، جولیا، امی و مارک شروع می کند.

جون مسئولیت انتخاب بلوک های سنگین ترجیح داده است، جک کنترل کیفیت محصولات در کارخانه ما را کنترل کرد.

و مارک در تلاش بود تا با انواع مشتریان ارتباط برقرار کند.

تا آنجا که من به یاد می آورم، نزدیک به ساعت 11 بعد از ظهر است، طوفان سنگین وارد کارگاه کوچک ما شد، تمام امکانات آسیب دیده است، صبح روز بعد، ما سه مرد در کنار یک میز در نزدیکی کارگاه ما نشسته بودیم،

امی گفت: "خدای مقدس، شاید خدای ما نمی خواهد ما را به این نوع فعالیت سنگ سنگین نگه دارد، او می خواهد ما را به اخراج، بیایید آن را، و پیدا کردن چیزهای دیگر را انجام دهید" اما مارک ایستاد تا به طور مستقیم، "نه ، امی، شما کاملا اشتباه کردید، خدا ما را آزمایش کرد تا چگونگی برطرف کردن این سختی وحشتناکی را برطرف کنیم. ما اعتقاد داریم که می توانیم دوباره صعود کنیم. " جولیا فقط در مورد هر دو ما نگاه کرد و گفت: "بگذارید این کار را انجام دهیم، خدا فقط به مردی که به خودش کمک می کند کمک کند"

در سال 2008، همان روز، 12 ژوئیه، با دست و مغز ما تیم ما به 11 عضو تبدیل می شود.

در سال 2010، بسیاری از مردان با همان امید به ما پیوستند، ما اکنون 20 عضو تیم داریم.

در سال 2012، یک شرکت تجاری با یک گروه کوچک از 3 عضو راه اندازی کردیم

در سال 2014، گروه ما دوباره گسترش می یابد

در سال 2016، تولید و تجارت بسیار هموار می شود. حجم فروش سالانه ما یک پیشرفت بزرگ را با بیش از 8،000،000.00 دلار آمریکا به دست آورد.

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : ککورز

تعداد کارمندان : 5~30

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. گواهینامه ها چین Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. گواهینامه ها